Plac Św. Macieja 7A lok.4, Wrocław +48 661 428 000 biuro@jkbudowlane.pl

O nas - Kompleksowe wykończenie i remonty wnętrz Wrocław | Opole

    Tu jesteś-
  • Home
  • -O nas

Remont i wyposażenie

J.K. Usługi budowlane działa na rynku od 1995 roku, blisko 30 letnie doświadczenie pozwoliło na rozszerzenie działalności od prostych prac remontowo budowlanych po specjalistyczne prace budowlano wykończeniowe, instalacyjne oraz montażowe.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo systemy aluminiowe okienne, drzwiowe, fasadowe, przeszklone ściany dzielące pomieszczenia jak i system ścianek i drzwi z HPL posiadających Aprobatę Techniczną ITB, są to min.: przebieralnie , kabiny sanitarne i prysznicowe , szafki i ławki szatniowe, zabudowy pomieszczeń rehabilitacyjnych. Zajmujemy się kompleksową obsługą od remontu pomieszczeń przez wyposażenie wnętrz ( oświetlenie, podłogi , meble, rośliny ) do serwisu: sprzętu , urządzeń oraz budynków.

wyposażenie wnętrz Opolskie | kompleksowe wyposażenie wnętrz Wrocław

Zabudowy nietypowe Dolnośląskie

meble HPL Wrocław | meble HPL Opole

Jeśli szukasz nietypowych zabudów meblowych w Dolnośląskim wykonanych z materiału HPL (High-Pressure Laminate), istnieje wiele możliwości. HPL to materiał o wysokiej wytrzymałości, odporności na zarysowania i łatwej konserwacji, dlatego często stosuje się go w różnego rodzaju zabudowach meblowych.

Meble biurowe Dolnośląskie

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowym wykończeniu wnętrz biurowych, w tym w dostarczaniu i montażu mebli biurowych. Nasza usługa obejmuje: Konsultacje i projektowanie: Rozpoczynamy od konsultacji, podczas których zapoznajemy się z Twoimi potrzebami, preferencjami i ograniczeniami przestrzennymi. Nasi doświadczeni projektanci pomogą Ci opracować efektywny i ergonomiczny układ wnętrza biurowego, uwzględniając zarówno funkcjonalność, jak i estetykę.

Co mówią klienci?

Twoje opinie mają znaczenie - podziel się swoją perspektywą!

Robert Klient indywidualny

Jestem niesamowicie zadowolony z usług remontowych i wykończeniowych, które otrzymałem. Cały proces odbył się profesjonalnie i terminowo. Moje wnętrza wyglądają teraz świeżo.

  • Super!!

Marta Klient biznesowy

Zdecydowanie polecam tę firmę remontową! Ich profesjonalizm, staranność i dbałość o szczegóły są niesamowite. Od samego początku współpracy mieliśmy pełne wsparcie i doradztwo

  • Polecam

Paweł Klient indywidualny

Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy remontowej. Od samego początku projektu poczułem się pewnie, ponieważ mieliśmy możliwość dokładnego omówienia naszych oczekiwań i

  • Polecam!!

Ania Klient indywidualny

Ta firma remontowa jest absolutnie godna polecenia! Ich profesjonalizm, rzetelność i zdolności organizacyjne sprawiły, że cały proces remontu był niesamowicie gładki. Komunikacja była

  • Polecam!!

NASZ ZESPÓŁ

Ewa Falińska
25 letnie doświadczenie w branży meblowej
aranżacja przestrzeni biurowych , kompleksowa dostawa i montaż mebli, siedzisk oraz dodatków biurowych, zabudowy HPL
Krzysztof Jakubowski
30 letnie doświadczenie w branży budowlanej
prace remontowo budowlane, prace instalacyjne , obsługa techniczna budynków, systemy aluminiowe